Hakkımızda

Akınsoft Erp sistemlerinin satış ve desteğini sunan firmamız; 2006 yılında satış noktası, 2008’de bayi, 2014’de anabayi ve 2019 yılında bölge bayi olarak 16 yıllık deneyim ve tecrübelerisiyle sektörde önemli bir yer teşkil etmektedir. AKINSOFT ORGANİZE, TÜM TEKNOLOJİ A.Ş. ‘nin destek ve satış faaliyetlerinin organize edildiği, saha operasyonlarının yürütüldüğü, kolay erişilebilirliğin sağlandığı canlı bir oraganizma gibi çalışmaktadır. 16 yılı aşkın bu süre zarfında teknoloji, bilişim ve gelişim odaklı çalışmalarla sektörde tecrübe kazanan firmamız, destek ağını başta istanbul ve marmara bölgesi olmak üzere tüm türkiyeye ulaştırmakta ve edindiği bu tecrübeyi sahada pekiştirmeye devam etmektedir. Yurt dışında Kazakistan, Yunanistan, Polonya, İngiltere ve Irakta hizmetlerine devam eden firmamız yakın gelecekte Amerika’da da faaliyetlerine başlayacaktır.

Marketten restorana, otelden hastaneye, kuaförden sürücü kursuna varıncaya kadar 60 dan fazla sektöre yazılım çözümleri sunan Akınsoft’un, tüm ürünlerine hakim olan firmamız alanında uzman ekipleriyle profosyenel hizmetler sunmaktadır. Akınsoft’un hangi programını kullanıyorsanız kullanın destek alabileceğiniz donanıma sahip güçlü kadromuzla hizmetinizdeyiz.

AKINSOFT İstanbul Bölge Bayiliğimiz sayesinde paket programlar aracılığıyla sağladığımız çözümlerle birlikte; tekstilden ayakkabıya, sanayiden esnafa, otelden sürücü kurslarına varana kadar hemen her sektördeki müşteri portföyümüzden edindiğimiz tecrübeyle, doğrudan firmanıza özel yazılımlar üretebiliyoruz.

Herhangi bir şirketin tüm iş süreçlerinin tek bir yazılımla uçtan uca yönetilmesine olanak sağlayan entegre çözümlere herkesin ihtiyacı var. Çünkü satış-pazarlamadan üretime, planlamadan satış sonrası servis hizmetlerine kadar bir şirketteki tüm süreçleri, tek bir sistem üzerinde birbirine bağlamak, hem yönetmeyi kolaylaştırır hem de büyümek için ivme kazandırır. Bunun farkındayız ve bunu çözüme kavuşturmak için varız.

Şirketinizi yönetebilmek için masraftan çekinmiyor, yazılıma veya teknolojik altyapıya yatırımı gereksiz görmüyor ve teknolojik çözümlere, değişime, kabuğunuzu kırmaya uzak durmuyorsanız doğru yerdesiniz.

Akınsoft İstanbul Bölge Bayi


Kampanya ve programlarımız hakkında bilgi almak, demo talebinde bulunmak ve yerinde ziyaret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0534 810 70 83

This will close in 20 seconds

Akınsoft ile ilgili her konuda destek için Sizi ArayalımThis will close in 60 seconds